Review: Philips HR2094 van Dana73

Review:
Dana73
13-07-2011
Wat een slecht apparaat en wel om de volgende redenen:
- de motor zit aan de onderkant en is open en mag niet nat worden, terwijl het apparaat uiteraard in de keuken staat op een vaak nat aanrecht.
- er zit een zeefje bij waardoor je fruit met pitjes zou moeten kunnen pureren en de pitjes niet in het sap komen. Gooi je echter het fruit in de zeef dan doet het mes amper iets, het raakt het fruit onvoldoende, het pureren gaat dan voor geen ene meter. De zeef is dus complete onzin.
- En het vervelendst: sowieso gaat het pureren slecht. Je kunt er maar een klein beetje ingooien (tot max een vijfde van de kan) en daar moet dan redelijk veel sap bij wil het mes iets raken en vermalen. Zodra de kan voor een kwart vol is, trekt het mes het al niet meer om alles te raken en blijft meer dan de helft ongesneden. En zelfs als je een minuut lang bijv. een klein stuk watermeloen pureert dan blijven er stukjes inzitten en krijg je geen gladde smoothie. Buitengewoon teleurstellend apparaat!
Totaal 4
2 sterren

  • Mogelijkheden
    3
  • Gebruiksvriendelijkheid
    5
  • Degelijkheid
    3
Vorige review [ Review 7 van 64 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
4.5 sterren
8,8
1064 winkelreviews
€ 73,85 € 85,84 incl. portokosten Bekijk
3.5 sterren
7,2
609 winkelreviews
€ 73,90 € 85,89 incl. portokosten Bekijk
5 sterren
9,0
49 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 73,95 € 83,90 incl. portokosten Bekijk
4.5 sterren
8,8
414 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 73,95 € 78,90 incl. portokosten Bekijk
4.5 sterren
8,8
537 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 74,00 € 78,95 incl. portokosten Bekijk
Naar alle prijzen
Philips HR2094
Print deze pagina