Pioneer TS-WX11A
Print deze pagina

Specificaties Pioneer TS-WX11A

Subwoofer
Type speaker 1-weg systeem
Frequentie bereik
54 - 200 Hz
Gevoeligheid
101 dB
Formaat woofer
128 x 208 mm
Nominaal vermogen
50 watt
Maximaal vermogen
150 watt

Reviews (3)

Totaal
5 sterren
9,6
Geluidskwaliteit
5 sterren
9,7
Vormgeving
5 sterren
10,0
Duurzaamheid
4.5 sterren
9,3
Handleiding
4.5 sterren
9,3

Laatste review Pioneer TS-WX11A

Beoordeling: 8

ik heb altijd een subwoofer gehad van infinti a 30 cm (400 watt rms) maar was het formaat meer dan zat.
dus had hem al een tijd geleden verkocht en deed het met een compo set van kicker.
was daar wel erg blij mee maar miste gewoon de bas. Ondanks het zeerkleine formaat. levert hij zeer goed geluid(als ik het vergelijk met die infiniti.
het is meer dan een aanrader. geen geklooi met dikke draden, kon hem rechtstreeks op mijn auto radio aansluiten(ook een pioneer) ook de voedig.
de ab is erg handig om het even snel bij te stellen. het plaatsen is per auto verschillend, wilde hem onder mijn stoel maar paste niet omdat er al bakken zitten . dus heb hem in mijn kofferbak geplaatst. ondanks zijn formaat ruimte te kort? nou dan kan je hem zo verwijderen!
de bas is diep ,kan zeer hard maar zoals ik hem heb , speelt hij rustig mee. ik luister, rock,pop, top40 , hardstyle,rap,hiphop etcetc. en hij pakt alles goed op!